Motohurt

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Janusz
    Rider
    S_OCP Member
    • 2007
    • 598

    Motohurt

    Zamieszczone przez gieu
    Udało się uruchomić auto-obniżanie lusterka po stronie pasażera na wstecznym. Podstawa lusterka z potencjometrami połżenia pochodzi z Superba (sterownika w drzwiach w wersji Elegance nie trzeba wymieniać). Niestety podstawa lusterka z Superba wymagał małej przeróbki - musiałem zmienić polaryzację silników ustawiania lusterka.
    Jestem ciekaw, czy jak dorwe lustra z S2 to beda pasowac - podstawa wchodzi pnp rozumiem tylko polaryzacja jest inna ?
  • wolt77
    Drive
    • 2006
    • 77

    #2
    Motohurt

    Chciałbym polecić firmę Motohurt w Markach koło Warszawy.

    Na początku chłopaki zajmowali się sprzedażą opon, akumulatorów, felg – bardzo dobre ceny, miła obsługa i profesjonalizm.

    Od początku tego roku mają nową siedzibę, a jednocześnie rozszerzyli zakres usług – mechanika pojazdowa.

    Zaopatrzyłem u nich dwa samochody w nowe akumulatory, i dwa komplety opon (z instalacją na miejscu). Oczywiście sezonowe zmiany opon tylko u nich. Na jesieni oddam jeszcze alu do prostowania.

    Dziś robiłem geometrię, godzina zabawy, ale furka idzie jak po sznurku.

    Przyjeżdżasz na miejsce zostawiasz samochód, do dyspozycji poczekalnia, kawa, prasa itp.

    Zapomniałbym dodać, że motory to też ich działka, ale w tej dziedzinie nie mam doświadczeń.

    Namiary:
    Marki k/Wawy
    ul. Fabryczna 93d
    Wybierz najlepsze opony dla auta osobowego, dostawczego, zabytkowego, a także motocyklu i skutera. Duża przyczepność i krótka droga hamowania.

    Komentarz

    Pracuję...